FHM500

Kim Feenstra wil NU mama worden

19 september 2012 om 12:12 door FHM Chris

‘Ik wil geen oude moeder worden. Als het nu komt, is het welkom,’ aldus de sympathieke FHM-babe van weleer. Het topmodel is zoals bekend getrouwd met DJ Michael Mendoza en de twee lijken klaar te zijn voor een bezoek van de ooievaar. ‘Op een gegeven moment lagen we naast elkaar in bed en zeiden: 'Het is nooit echt tijd om met kinderen te beginnen, dat overkomt je gewoon, dus waarom zouden we langer wachten?’, dit alles vertelt de knappe brunette tegen Grazia.

Kim neemt aan andere topmodellen een voorbeeld die een combi wisten te maken tussen carrière en baby. ‘Duizenden vrouwen zijn me voorgegaan met de combinatie kind en carrière. Onder modellen lijkt het zelfs wel hip om een kind te krijgen en daarna zo snel mogelijk weer strak op de catwalk te staan.’ 

Wat voor moeder Kim zal worden? ‘Ik denk dat ik een heel strenge moeder zal zijn, bij mij is 'nee' echt 'nee'. Dat komt ook door mijn eigen moeder, die spreek ik nog steeds met twee woorden aan: 'Ja, mama'", aldus Kim. "Het klinkt misschien ouderwets, maar ik vind het belangrijk dat kinderen netjes aan de tafel blijven zitten tijdens het eten of even hun bord opruimen.’ Normen en waarden hoog in het vaandel dus, heel goed Kim. We houden haar stevig in de gaten, succes en veel plezier met oefenen!

Reageer